3. YÖKDİL Sınavı Giriş Belgeleri Anadolu Üniversitesi Tarafından Yayımlandı

Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuruda 3. YÖKDİL sınav giriş belgelerinin yayımlandığı ifade dildi.

3. YÖKDİL Sınavı Giriş Belgeleri Anadolu Üniversitesi Tarafından Yayımlandı

Eskişehir Anadolu Üniversitesinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 5 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan 3. YÖKDİL sınav giriş belgelerinin yayımlandığı ifade edildi. 

Eskişehir Anadolu Üniversitesinin resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuruda "5 Kasım 2017 Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil (YÖKDİL) Sınavı giriş belgeleri yayımlanmıştır. Sınav giriş belgelerine 30 Ekim - 4 Kasım 2017 tarihleri arasında erişilebilir." ifadelerine yer verildi. 

SINAV GİRİŞ BELGELERİ NASIL EDİNİLECEK?

5 Kasım 2017 tarihinde uygulanacak olan 3. YÖKDİL sınavı giriş belgesi edinecek olan adaylar aşağıdaki linke tıklayacaklardır. Adaylar aşağıdaki link üzerinden girdikleri sistemde e-posta adresleri ve şifreleri ile giriş yaparak sınav giriş belgelerine edinebileceklerdir. 

YÖKDİL Sınavı Giriş Belgeleri İçin TIKLAYIN.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 20:07
YORUM EKLE