4. Ehliyet Sınavı Soru, Cevapları ve Sonuçları MEB Tarafından Ne Zaman Açıklanacak?

2018 yılının Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı'nın (MTSKS) 4'üncüsünün 20 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirildiği biliniyor. Bu kapsamda ehliyet sınavına giren adaylar "soruları", "cevapları" ve "sonuçları" merak ediyorlar. Peki 2018 yılının Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı'nın (MTSKS) 4'üncüsünün "soruları", "cevapları" ve "sonuçları" ne zaman açıklanacak?

4. Ehliyet Sınavı Soru, Cevapları ve Sonuçları MEB Tarafından Ne Zaman Açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl düzenli olarak uygulanan Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı'nın (MTSKS) 4'üncüsü 20 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirildi.

Söz konusu Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı'nın (MTSKS) 4'üncüsünün gerçekleştirilmesinden sonra sorular, cevaplar ve sonuçların ne zaman açıklanacağı merak ediliyor.

Bizlerde konuyla alakalı olarak merak edilen tüm detayları okurlarımızla paylaşıyoruz.

2018 yılı içerisinde 20 Ekim 2018 tarihinde Cumartesi günü dördüncüsü düzenlenen Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı (MTSKS) soru ve cevapları merakla bekleniyor.

SORU CEVAPLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı 2018/MTSKS-4, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 20 Ekim 2018 tarihinde Cumartesi günü saat 14.00'te yapılmıştı.

Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavının soru ve cevaplarının en geç 3 iş günü içerisinde açıklanacağı öngörülürken aradan geçen 10 günlük süre zarfında sonuçların hâla açıklanmadığı görüldü.

Ayrıca Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavının dördüncüsünün sonuçlarının Kasım ayı içerisinde açıklanacağı ifade edildi.

SINAV KAÇ SAAT SÜRDÜ VE NELER SORULDU?

Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı 2018/MTSKS-4, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 20 Ekim 2018 tarihinde Cumartesi günü saat 14.00'te yapılırken sınava giren adaylara ise ilk yardımın yanı sıra, trafik adabı, trafik ve çevre, araç tekniği dersleri olmak üzere 50 soru soruldu ve sınav 2 saatte tamamlandı.

Sınava ait soru ve cevaplar ile sonuçları henüz yayınlanmazken yayımlandığı anda kamupersoneli.net'te olacaktır.

Kamupersoneli.net

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE