Adalet Bakanlığı Hakim ve Savcı Adaylığı Sınav Sorularını Tartışıyoruz (Kolay mıydı, Zor muydu?)

2016 Adalet Bakanlığı Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavı sorularını tartışıyoruz. Sizce sorular kolay mıydı, zor muydu?

SINAVLAR 24.12.2016, 15:05 18.01.2017, 17:22
Adalet Bakanlığı Hakim ve Savcı Adaylığı Sınav Sorularını Tartışıyoruz (Kolay mıydı, Zor muydu?)
2016 Adalet Bakanlığı Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavı, 24 Aralık 2016 tarihinde Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapıldı. Sınav 09.30 ve öğleden sonra 14.30 olmak üzere iki oturumda gerçekleştirildi. Sınav sorularını tartışıyoruz.

Sizce 2016 Adalet Bakanlığı Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavı soruları kolay mıydı, zor muydu? En çok hangi soruda zorlandınız? Hatalı olduğunu düşündüğünüz soru var mı?

Sınava giren adayların sınav ile ilgili yorumlarını alıyoruz. Siz de sınav hakkındaki yorumlarınızı bizimle ve sınava giren diğer adaylar ile paylaşabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı sınavına giren adaylara kamupersoneli.net olarak geçmiş olsun diyoruz.

Siz de sınav ile ilgili yorumlarınızı haberimizin altında yer alan yorumlar kısmından bizimle ve diğer adaylarla paylaşabilirsiniz.

Kamupersoneli.net
Yorumlar (3)
fazi 3 yıl önce
sorular zordu ve soru tekniği de kötüydü
Mehmet 3 yıl önce
Kolaydı ama yapamadim