Anadolu Üniversitesi Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Giriş Sınavlarını Düzenleyecek!

Anadolu Üniversitesi ve Polis Akademisi Başkanlığı arasında yeni bir protokol imzalandı ve buna yönelik olarak bir ilk daha uygulamaya sokuldu. Buna göre Anadolu Üniversitesinin Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Giriş Sınavlarını Düzenleyeceği açıklandı.

Anadolu Üniversitesi Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Giriş Sınavlarını Düzenleyecek!

Anadolu üniversitesi ve Polis Akademisi Başkanlığı aracılığıyla yeni bir uygulama yürürlüğe konuldu.

Açıköğretim Sistemi aracılığıyla beraber ulusal ve uluslararası düzeyde öğrenim faaliyetlerinin devam ettirilmesi ve kamu kurum ve kuruluşları ile yapılan iş birlikleri neticesinde tecrübeler paylaşılmaya devam ediyor.

Bununla beraber Anadolu Üniversitesi, önceden yapılan iş birliğinin devamı niteliğinde son olarak Polis Akademisi Başkanlığı ile önemli bir protokole imza atarak bir ilki daha hayata geçirdi.

ARTIK SINAVLAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİNDEN

Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı ve Polis Akademisi Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Çolak'ın imza attığı iş birliği kapsamında;

Anadolu Üniversitesi, Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Giriş Sınavlarını düzenleyecek.

Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Sistemi alanında 36 yıllık tecrübesiyle halihazırda pek çok sınav organizasyonunu başarılı bir şekilde yürütürken Polis Akademisi Başkanlığının sınav uygulamalarını da üstlenmiş oldu.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 11:51
YORUM EKLE