AÖF Tek Ders Sınav Tarihi Belli Oldu - Ertelenen Tek Ders Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

AÖF tek ders sınav tarihi belli oldu. Sınav merkezi tercihleri 21 Temmuz 2016 tarihine kadar yapılabilecek. AÖF sınav tarihi ve sınav ile ilgili son dakika gelişmeleri kamu haberleri merkezinde...

SINAVLAR 20.07.2016, 16:47 20.07.2016, 16:54
AÖF Tek Ders Sınav Tarihi Belli Oldu - Ertelenen Tek Ders Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

 AÖF Tek Ders Sınav Tarihi Belli Oldu !

Ertelenen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Tek Ders Sınavı Ne Zaman Yapılacak? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Tek ders sınavı darbe girişimi nedeniyle ertelenmişti.  Anadolu Ünivesitesi tarafından yapılan duyuruda "Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerimizin 16 Temmuz 2016 Tek Ders Sınavı ve 16-17 Temmuz 2016 Güz Dönemi Dönem Sonu Ek Sınavı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni sınav tarihleri ayrıca duyurulacaktır." denilmişti.


AÖF Tarafından öğrencilere atılan mesajta "Tek Ders Sınavınız 6 Ağustos 2016 'da yapılacaktır. Sınav merkezi tercihinizi 21 Temmuz 2016 saat 23:59'a kadar öğrenci otomasyonundan mutlaka yapınız denildi.


Bugün AÖF tarafından öğrencilere atılan sms'de söz konusu sınavın 6 Ağustos 2016 tarihinde yapılacağı bildirildi. AÖF tek ders sınavı ile ilgili olarak merak ettiklerinizi , sorunlarınzı forum.kamupersoneli.net adresinden bizlerle ve diğer üyelerimizle paylaşabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi TEK ders sınavına girecek tüm öğrencilere kamupersoneli.net ailesi olarak şimdiden başarılar dileriz.

Sınav haberleri, ÖSYM haberleri, Son dakika gelişmeleri, ekonomiden haberler ve daha fazlası için her gün kamupersoneli.net 'i takip etmeyi unutmayın. Her türlü son dakika bilgisi cep telefonunuza anında gelsin istiyorsanız kamupersoneli.net'in mobil uygulamasını indirmeyi unutmayın.

Kamupersoneli.net | Ankara
Yorumlar (0)