ATA AÖF Final Sınavı Soru İtirazları Nasıl Yapılacak?

ATA AÖF final sınavı sonuçlarının açıklanmasının ardından en çok konuşulan konular arasında bulunan ATA AÖF sınav sorularına itiraz yapılması sınava giren adayları bir hayli yordu. Peki ATA AÖF final sınavı soru itirazları nasıl yapılacak?

SINAVLAR 01.02.2017, 08:41 03.02.2019, 14:01
ATA AÖF Final Sınavı Soru İtirazları Nasıl Yapılacak?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından 28- 29 Ocak 2017 tarihlerinde yapıldığı bilinen final sınavı soru ve cevapları 30 Ocak 2017 tarihinde yayımlanmıştı. Yayımlanan sınav cevap ve sonuçlarıyla alakalı olarak Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından bir duyuru yayımlanarak;

"Değerli Öğrencilerimiz,

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı  kitapçıkları ve cevap anahtarlarına lms.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz." bu ifadelere yer verilmişti.

ATA AÖF FİNAL SINAVINA İTİRAZLAR NASIL YAPILIR?

Sınav cevap ve sonuçlarının açıklanmasının ardından en çok konuşulan konular arasında bulunan ATA AÖF final sınavı sonuçlarına itirazlar nereden yapılır sorusu sitemizde cevap buluyor.

İtiraz yapacak sınav adaylarının dikkatine;

Sınav sorularına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerin Öğrenim Yönetim Sisteminde (LMS) sol menüsünde yer alan “Soru İtirazı” butonu üzerine tıklayarak istenilen belgeleri doldurduktan sonra itiraz haklarını kullanabilecekler. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler anlık olarak yapılacağı belirtilmişti

Yorumlar (0)