ATA AÖF Vize Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi vize sınavları uygulandı. Sınav sonuçları halen açıklanmadı. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak ? Üniversite Rektörlüğünden bir açıklama var mı ? İşte detaylar...

SINAVLAR 27.12.2016, 16:30 27.12.2016, 16:58
ATA AÖF Vize Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?
 Vizeler Bitti Finaller Yaklaştı 

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi vize sınavları 3 Aralık 2016 ile 4 Aralık 2016 tarihlerinde iki oturum halinde gerçekleştirildi. Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi güz dönemi vize sınavlarında öğrenciler her dersten 20 soruyu 30 dakika içerisinde yanıtladılar. Sınav heyecanının sona ermesinin ardından öğrencilerin sınav sonucu heyecanı başladı. 

Sınav Sonuçları Halen Açıklanmadı 

ATA AÖF güz dönemi vize sınavı sonuçları sınav tarihinin üstünden haftalar geçtiği halde açıklanmadı. Vize sınavı heyecanı bitti final sınavı heyecanı başladı ancak öğrenciler vize sınav sonuçlarını öğrenemediler.

Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ? 

Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü tarafından AÖF programına kayıtlı öğrencilere bir mesaj gönderildi. Gönderilen mesajda olumsuz hava şartlarından dolayı sınav kutularının sınav merkezlerine geç ulaştığı ve sınav merkezlerinin sonuç açıklama işlemlerinin uzadığı belirtildi. 

Bu bağlamda ATA AÖF Güz Dönemi vize sınavları sonuçlarının bu hafta içinde açıklanması bekleniyor. 

İlk Siz Haberdar Olun

ATA AÖF güz dönemi vize sınav sonuçları açıklandığında ilk siz haberdar olun. 

AÖF vize sonuçları, kamu personeli alım ilanlarından, sözleşmeli personel alım ilanlarından, özel sektör personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için KAMU PERSONELİ ücretsiz mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET 
Yorumlar (3)
Gözde 3 yıl önce
Tam 24 gün oldu.Geçen hafta aradiğimda bu hafta kesin açiklanacak dendi.Üstune 1 hafta geçti hala açıklanmadı.internette açiklandi diye haberler yapilmiş.Obs ye giriyoruz hala açiklanmamış.Gerçekten herkes merak içinde.
gokhan 3 yıl önce
Bizim erzurum milleti gamsizdir atatürk Aof gamsiz okul okul değil ki
Rahmi 3 yıl önce
Sınav sonuçlarını böyle uzun süre açıklamazlarsa öğrenciler nasıl ders çalışacak. Belki başarısız olabileceği derse ağırlık verecek. Yeni sınava 1 ay kaldı. Bu kadar sorumsuz bir kurum yok.