ÇSGB Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınavına Girmeye Hak Kazanan Adaylar Açıklandı !

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) Çalışma Uzman Yardımcılığı sözlü sınavına girmeye hak kazanan adayların listesini açıkladı. Detaylar...

SINAVLAR 20.12.2016, 16:44 01.02.2019, 22:05
ÇSGB Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınavına Girmeye Hak Kazanan Adaylar Açıklandı !

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde alınacak Çalışma Uzman Yardımcısı personeller için yapılacak olan sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların listesi yayınlandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların listesini resmi sitesinde yayınladı. 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın duyurusu şöyle:" Sözlü Sınav Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Emek Mah.17.Cad.No:13 Emek/ANKARA adresindeki merkez binanın B Blok 9.Kat 1 no’lu Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Sözlü Sınava ilişkin ayrıca bir kimlik belgesi düzenlenmeyecektir. Adayların yanlarında mutlaka fotoğraflı kimlik belgelerini (Nüfus Cüzdanı, ehliyet, pasaport) bulundurmaları gerekmektedir.

Sözlü Sınava giriş duyurusunda, isimleri karşısında belirtilen sabah grubundaki adayların saat 09:20’de; öğleden sonra grubundaki adayların saat 13:30’da belirtilen sözlü sınav yerinde hazır olmaları gerekmektedir.

Sözlü Sınav listesinde ismi bulunan son aday sınava tabi tutulana kadar sınav devam edecektir.

Belirtilen tarihlerde ve saatte sözlü sınava katılamayan adaylara ayrıca sınav hakkı tanınmayacaktır.

Sözlü Sınava katılmaya hak kazanan aday listesi ektedir.

Adayların bu hususlara dikkat etmeleri önemle rica olunur."

 

Yorumlar (0)