DUS ve STS Diş Hekimliği Sınavı Soruları Cevapları ve Yorumları (Kolay Mıydı, Zor Muydu?)

ÖSYM tarafından uygulanan DUS ve STS Diş Hekimliği sınav sorularını adaylarla beraber tartışıyoruz.

DUS ve STS Diş Hekimliği Sınavı Soruları Cevapları ve Yorumları (Kolay Mıydı, Zor Muydu?)

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından DUS ve STS Diş Hekimliği sınavı uygulandı. Sınav saat 14.30'da başladı. Ayrıca yine sınav saatinden 15 dakika önce adaylar sınav salonlarına alındılar ve geç kalanlar salonlara alınmadı. 

SINAV DETAYLARI

Adaylar DUS ve STS Diş Hekimliği Sınavı için 18 Temmuz 2017 ile 25 Temmuz 2017 tarihleri arasında 15 TL sınav ücreti yatırarak başvurularını gerçekleştirdiler. Ayrıca adaylar 225 TL yatırarak 9 Ağustos 2017 tarihinde geç başvurularını gerçekleştirdiler. Sınavda adaylara soruların cevaplanması için 150 dakika (2,5 Saat) süre tanındı. Ayrıca sınavın son 15 dakikası adaylar sınav salonlarından ayrılamadılar. 

SINAV KOLAY MIYDI, ZOR MUYDU?

Sizce DUS ve STS Diş Hekimliği Sınavı soruları kolay mıydı, zor muydu? Hatalı olduğunu düşündüğünüz soru var mıydı? 150 dakika sizin için yeterli oldu mu?

Siz de DUS ve STS Diş Hekimliği Sınavına ilişkin yorumlarınızı, haberimizin altından yer alan yorumlar kısmından bizimle ve sınava giren diğer adaylarla paylaşabilirsiniz.

DUS ve STS Diş Hekimliği Sınavına giren adaylara, kamupersoneli.net olarak geçmiş olsun diyor ve başarılar diliyoruz.

KAMUPERSONELİ.NET - ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE