Ehliyet Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Soru ve Cevapları Bekleniyor

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ehliyet sınavına giren binlerce sürücü adayı sonuçlarla beraber soru ve cevapları beklemekte. Sınava girdikten sonra sonuçları ne zaman açıklanacağını araştıran adaylar sınav takvimini araştırıyorlar. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak? İşte merak edilenler...

SINAVLAR 23.04.2018, 11:48
Ehliyet Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Soru ve Cevapları Bekleniyor

MEB tarafından düzenlenen ehliyet sınavı soruları cevapları merakla bekleniyor. Adaylar puanlarını hesaplamak için soru ve cevapların yayınlanacağını bekliyorlar.

Kamupersoneli.net olarak ehliyet sınavı sonuçları ve soru kitapçıklarına yönelik detayları açıklıyoruz. Peki ne zaman açıklanacak? İşte detaylar...

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

MEB tarafından yıl içerisinde 5 defa düzenlenen ehliyet sınavlarından ikincisi yapılmış durumda. Ehliyet sınavına girerek sürüc belgesi almaya hak kazanan adaylar ehliyet sınavı sorularını ve cevaplarının yanı sıra sonuçları merak ediyorlar.

MEB tarafından düzenlenen ehliyet sınavı sonuçlarının 3 Mayıs 2018 tarihinde açıklanacağı ifade edildi.

PEKİ SORU VE CEVAP ANAHTARI NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Ehliyet sınavı sorularının ise önümüzdeki hafta içerisinde MEB'e bağlı; “Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü” sayfası üzerinden açıklanacak.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)