GİB 60 Vergi Dairesi Müdürü Alımı Sınav Duyurusu

Gelir İdaresi Başkanlığı resmi sitesinde bir duyuru yayımlayarak ihtiyaç duyulan hizmet alanlarına atama yapılmak üzere vergi dairesi müdürü kadrosu için sınav yapılacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

SINAVLAR 21.02.2017, 14:19 04.02.2019, 14:50
GİB 60 Vergi Dairesi Müdürü Alımı Sınav Duyurusu

Gelir İdaresi Başkanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı Personeli Yer Değiştirme Yönetmeliğinde yer alan hizmet bölgelerindeki ihtiyaç duyulan hizmet alanlarına atama yapılmak üzere 60 vergi dairesi müdürü kadrosu için Gelir İdaresi Başkanlığı Yönetici Atama Yönetmeliği hükümleri uyarınca sınav yapılacağını duyurdu.

Alınacak Personel:

* Vergi Dairesi Müdürü (60)

Genel Şartlar:

* Sınava başvuracak adayların; - 4 yıl veya daha fazla süreli yüksek öğrenim mezunu olmak, devlet memuriyetinde en az sekiz yıl hizmeti bulunmak, müdür yardımcısı veya vergi dairesi müdür yardımcısı kadrosunda en az iki yıl fiilen çalışmış olmak şartlarına haiz olmaları gerekiyor. 

Başvuru Süreci:

* GİB personel alım sınavı başvuruları  3 Nisan 2017 ile 14 Nisan 2017 tarihleri arasında “Sınav Başvuru Formu” (Ek: 1) ile Başkanlık Merkezinde Sınav Hizmetleri Müdürlüğüne, vergi dairesi başkanlıklarında insan kaynakları müdürlüklerine ve defterdarlıklarda personel müdürlüklerine yapılacaktır. 

Sınav Süreci:

* Yazılı sınav 13 Mayıs 2017 tarihinde saat 10.00’da Ankara’da yapılacaktır. 

Yorumlar (0)