GİB, Vergi Dairesi Müdürlük Sınavına Katılacak Adaylar ile Sınav Giriş Yerlerini Açıkladı!

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve 6 Ekim 2018 tarihinde Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Vergi Dairesi Müdürlük sınavına katılacak olan aday listeleri ile sınav giriş yerleri açıklandı.

SINAVLAR 04.10.2018, 11:30 18.01.2019, 23:09 Kerim Solak
GİB, Vergi Dairesi Müdürlük Sınavına Katılacak Adaylar ile Sınav Giriş Yerlerini Açıkladı!

GİB tarafından yayımlanan duyuru kapsamında Vergi Dairesi Müdürlük sınavına katılacak olan aday listeleri ile sınav giriş yerleri belli oldu.

6 Ekim 2018 tarihinde Cuma günü saat 10:00'da gerçekleştirilecek olan sınava adayların güvenlik kontrollerinden geçirileceği ve bu kapsamda binalara alınacakları duyuruldu.

Adayların bu yönde yapılan açıklamaya göre saat 09:00'da bina girişlerinde hazır olmaları gerektiği duyuruldu.

Adayların sınavda kimlik tespitlerini sağlamaları nedeniyle T.C. kimlik numaralı ve fotoğraflı olması kaydıyla nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, kurum kimlik kartı veya kullanım süresi dolmamış pasaport belgesinden herhangi birini yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

Diğer yandan belirtilen belgelerden herhangi birini yanlarında bulundurmayanlar yazılı sınava alınmayacağı ifade edildi.

Söz konusu sınava girecek adayların çanta ve benzeri eşyalar, cep telefonu, çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf makinesi, cep bilgisayarı, hesap makinesi ve benzeri cihazlar ile saat fonksiyonu dışında fonksiyonu bulunan saatlerle sınava girmeleri yasaklanmış durumda.

Ayrıca bu eşya, araç ve cihazları yanında bulunduranların tespit edilmesiyle haklarında soruşturma açılacağı ve sınavlarının geçersiz olacağı bildirildi.

Yorumlar (0)