İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

İş Bankası'nın resmi sitesinde yayınlanan güvenlik görevlisi alım ilanına başvurular tamamlandı. Özel güvenlik görevlisi alımı için yapılacak sınav ne zaman olacak? Sınavda adaylara neler sorulacak? Haberimizde...

SINAVLAR 01.02.2017, 10:40 03.02.2019, 14:00
İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

İş Bankası, Ocak ayında resmi sitesinde yayınladığı duyuru ile erkek özel güvenlik görevlisi alacağını duyurdu. Özel güvenlik görevlisi alım sınavına başvurular 29 Ocak 2017'de sona erdi. Alınacak güvenlik görevlileri İstanbul Şehir İçi, Ergani/Diyarbakır, Hakkari Şehir İçi, Kahramanmaraş Şehir İçi, Patnos/Ağrı, Van Şehir İçinde görevlendirilecek.

Özel Güvenlik Görevlisi Alım Süreci Nasıl İşliyor?

* İş Bankası'nın yayınladığı özel güvenlik görevlisi alım ilanında süreç; başvuru, yazılı sınav, mülakat ve belge hazırlama aşamalarından oluşuyor. Bütün bu aşamalardan sonra özel güvenlik görevlisi olmaya uygun bulunan adayların görevlendirilme işlemleri yapılıyor. 

Sınav Süreci:

* İş Bankası özel güvenlik görevlisi alım sınavı 3 Şubat 2017'de İstanbul'da yapılacak. Başvuru yapan adaylar, sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 31 Ocak 2017 Salı günü saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacak.

Belge Hazırlama Nedir? Nasıl Yapılır?

Belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankanın ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacak. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecek.

Yorumlar (0)