İstanbul Auzef Telafi Sınavı Tarihleri ( Auzef Ertelenen Sınav Ne Zaman Yapılacak?)

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (auzef) telafi sınavları , FETÖ darbe girişimi nedeniyle yapılamamıştı. Ertelenen sınavların tarihleri belli oldu. Auzef Sınav giriş belgesi ve sınav yerleri ile ilgili tüm detaylar kamu haber merkezinde...

SINAVLAR 22.07.2016, 15:51 22.07.2016, 15:55
İstanbul Auzef Telafi Sınavı Tarihleri ( Auzef Ertelenen Sınav Ne Zaman Yapılacak?)

 Auzef Sınav Giriş Belgesi'nde Sorun

 İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'nin ikinci hafta telafi sınavları 23-25 Temmuz 2016 tarihinde birinci hafta telafi sınavları (ertelenen sınav ) 6-7 Ağustos 2016 tarihinde yapılacak. Sınav giriş belgesi almak isteyen öğrencilerin bunu göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Ayrıca sistemden kaynaklı sınav giriş belgesi sorunlarıda zaman zaman görünüyor. 

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (auzef) telafi sınavları hakkında tüm soru ve görüşlerinizi forum.kamupersoneli.net adresinden bizlerle ve diğer öğrencilerle paylaşabilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (auzef) ile ilgili tüm gelişmeleri cep telefonunuza bildirim olarak alabilmek , dünya ve Türkiye gündemini yakından takip edebilmek için 'kamu Personeli' uygulamasını hemen google play üzerinden ücretsiz indirin.

Kamupersoneli.net | Ankara

Yorumlar (0)