Liselere Geçiş Sınavı (LGS) Soruları, Cevapları ve Yorumları (Kolay Mıydı, Zor Muydu?)

MEB tarafından yayımlanan takvime göre 2 Haziran 2018 tarihinde (bugün) milyonlarca öğrenci Liselere Geçiş Sınavı'na (LGS) katılım sağladı. Sınava yönelik olarak sınav sorularını adaylarla beraber haberimizde tartışıyoruz. Sizlerde görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Liselere Geçiş Sınavı (LGS) Soruları, Cevapları ve Yorumları (Kolay Mıydı, Zor Muydu?)

Milli Eğtiim Bakanlığı tarafından; Türkiye genelinde Liselere Geçiş Sınavı (LGS) gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen sınavlar hakkında adayların yorumlarını alıyoruz.

Adaylar tarafından Liselere Geçiş Sınavı (LGS) 2 Haziran 2018 tarihli oturumdaki soru ve cevapların ne zaman açıklanacağı merak ediliyor.

SORU VE CEVAPLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı Liselere Geçiş Sınavı (LGS) soru ve cevapları açıklandığında adayları sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

Peki gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sınavı (LGS) kolay mıydı, zor muydu? En çok hangi sorularda zorlandınız? Verilen süre sorular için yeterli oldu mu?

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir
Kadir - 1 yıl Önce

Sözel cok cok iyidi, sayısal da matematik biraz kolaydı, fen anlatılmayacak sekilde zordu