LYS Coğrafya Soruları, Cevapları Yorumları ( Sınav Kolay Mıydı? Zor Muydu?)

26 Haziran 2016 LYS coğrafya soruları, cevapları, yorumları kamu haber merkezinde. LYS 3 'e giren öğrenciler sınav kolay mıydı? Zor muydu ? Sorusuna ne yanıt verdi. İşte detaylar ve çok daha fazlası...

SINAVLAR 26.06.2016, 11:34 29.01.2019, 22:56
LYS Coğrafya Soruları, Cevapları Yorumları ( Sınav Kolay Mıydı? Zor Muydu?)

 LYS Coğrafya  Soruları, Cevapları ( Sınav Kolay Mıydı? , Zor Muydu? ) LYS Coğrafya testi Soruları, cevapları ve yorumları kamu haberlerinin merkezi kamupersoneli.net adresinde. Sınav kolay mıydı? , Zor muydu? LYS 3 coğrafya hakkında öğrenciler ne dedi? 
LYS Maratonu Sona Erdi...

LYS Heyecanı bugün sabah saat 10:00'da başlayıp az önce sona eren LYS 3 ile bitmiş oldu. LYS 3 coğrafya testinde adaylara 24 soru yöneltildi. Adaylar Türk Dili ve Edebiyatı testi ile birlikte coğrafya sorularını yanıtlamak için toplam 120 dakika harcadı. Sınavdan çıkan adaylardan bazılarına ulaştığımızda sınavdaki Türk Dili ve Edebiyat sorularının haddinden fazla uzun olduğunu ve bazılarında mantık hatası olabileceğini dile getirdi. Sizler sınav hakkında ne düşünüyorsunuz? Coğrafya testinde herhangi bir hatalı soru olduğunu düşünüyor musunuz? LYS 3 coğrafya hakkındaki tüm görüşlerinizi sayfanın altındaki yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer öğrencilerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)