MEB Autocad ve Bilgisayar Kullanımı Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim (Autocad) Sertifika Sınavı ve Bilgisayar Kullanımı Sertifika Sınavı giriş belgelerinin yayımlandığı ifade dildi. Yayımlanan duyurunun ayrıntıları haberimizde...

SINAVLAR 26.03.2018, 12:17 12.02.2019, 07:25
MEB Autocad ve Bilgisayar Kullanımı Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim (Autocad) Sertifika Sınavı ve Bilgisayar Kullanımı Sertifika Sınavı giriş belgelerinin yayımlandığı ifade dildi.

SINAV GİRİŞ BELGELERİ YAYIMLANDI

Konu ile ilgili olarak Milli Eğitim Bakanlığının resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuru kapsamında yayımlanan Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim (Autocad) Sertifika Sınavı ve Bilgisayar Kullanımı Sertifika Sınavı giriş belgelerinin detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Buna göre adaylar aşağıdaki linkler üzerinden sınav giriş belgelerine erişim sağlayacaklardır. 

Peki sınav giriş belgeleri nasıl sorgulanacak? Adaylar yukarıdaki linklere tıkladıklarında açılan panele T. C. Kimlik Numaraları ile sistem tarafından gösterilen güvenlik kodunu doğru bir şekilde yazarak sorgulama yapacaklardır. 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)