ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün'den 2019 KPSS Sınav Sonuçları Hakkında Açıklama! 2019 KPSS Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün'den 2019 yılında düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçlarına yönelik flaş bir açıklama geldi. Kişisel twitter hesabından paylaşım yapan Prof. Dr. Halis Aygün 2019 KPSS sınav sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda detayları aktardı. Peki 2019 KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak?

SINAVLAR 22.08.2019, 22:23
ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün'den 2019 KPSS Sınav Sonuçları Hakkında Açıklama! 2019 KPSS Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün 2019 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları hakkında detayları aktardı.

Kendi twitter hesabından paylaşım yapan Aygün, 2019 KPSS sınav sonuçlarına yönelik olarak adayların beklentilerine cevap verdi ve sınavın sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair açıklama yaptı.

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) hakkında açıklama ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün'ün paylaşımı şu şekildedir;

"Değerli KPSS adaylarımız, Temmuz ayında ardışık 3 hafta sonu uyguladığımız 2019-KPSS sonuçlarını daha önce belirlediğimiz ve ilan ettiğimiz tarihte açıklayacağız." ifadelerini kullandı.

İŞTE HALİS AYGÜN'ÜN PAYLAŞIMI

PEKİ 2019 KPSS NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2019 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçlarının açıklanma tarihi hakkında Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından açıklama yapılmış ve sonuçların 29 Ağustos tarihinde erişime açılacağı duyurulmuştu.

Yorumlar (0)