ÖSYM YDT Soru ve Cevaplarını Yayımladı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile 2018 YKS'nin üçüncü oturumu olan YDT'nin soru ve cevaplarını yayımladığını duyurdu.

ÖSYM YDT Soru ve Cevaplarını Yayımladı

ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2018 YKS soru ve cevaplarını yayımladığını açıklamıştı. ÖSYM ilk etapta TYT ve AYT soru ve cevaplarını adayların erişimine açmıştı. ÖSYM konuya dair yeni bir duyuru yayımlayarak YDT soru ve cevaplarının da aday erişimine açıldığını duyurdu. 

2018 YKS'nin üçüncü oturumu olan YDT'nin soru ve cevaplarına ilişkin yayımlanan duyuru ve diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz. İşte ÖSYM tarafından yayımlanan duyuru metni, 

2018-YKS Yabancı Dil Testi Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayımlandı

1 Temmuz 2018 tarihinde uygulanan 2018-YKS 3. Oturum Yabancı Dil Testi (YDT) Soru Kitapçıklarına, 1 Temmuz 2018 tarihinde saat 19.45’ten itibaren aşağıdaki bağlantılardan erişilebilir. Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM'ye aittir. ÖSYM'nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 00:38
YORUM EKLE