ÖSYM'den Önemli 2018 YKS Açıklaması

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruya göre; 2018 YSK Adayların Eğitim Bilgilerinin Kontrol, Güncelleme, Teyit İşlemleri ve Kamu Kurumları İşlemleri Sisteminin Açıldığı ifade edildi.

ÖSYM'den Önemli 2018 YKS Açıklaması

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruyla berbaer;

2018 YSK Adayların Eğitim Bilgilerinin Kontrol, Güncelleme, Teyit İşlemleri ve Kamu Kurumları İşlemleri  Sisteminin Açıldığı belirtildi.

Konuyla alakalı olarak ÖSYM'den yayımlanan duyuru içerisinde ise;

"2018-YKS başvurularında, e-okul’dan eğitim bilgisi gelmeyen adayların bilgilerinin kontrol, güncelleme ve teyit işlemlerinin yapılabilmesi için Kamu Kurumları İşlemleri Sistemi 18 Haziran 2018 tarihinde açılacaktır.

Adayların bireysel olarak veya ortaöğretim kurumlarının doğrudan Merkezimize yapacakları değişiklik/düzeltme talepleri kabul edilmeyecektir.

https://kkis.osym.gov.tr kullanıcı bilgileri https://bmis.osym.gov.tr kullanıcı bilgileri ile aynıdır. https://kkis.osym.gov.tr kullanıcı bilgilerini hatırlamayan Okul Müdürlükleri bu bilgilerini, 444 6796 (ÖSYM) numaralı Çağrı Merkezinden öğrenebileceklerdir.

Adaylara önemle duyurulur." ifadeleri yer aldı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 11:49
YORUM EKLE