Sayıştay Başkanlığı Denetçi Yardımcısı Adaylığı Eleme Sınavı 1. Oturumu (Kolay Mıydı, Zor Muydu?)

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından Sayıştay Başkanlığı Denetçi Yardımcısı Adaylığı Eleme Sınavı 1. Oturumu gerçekleştirildi. Sınavda sorulan soruları adaylarla beraber tartışıyoruz. Size göre sınav kolay mıydı, zor muydu?

SINAVLAR 12.08.2018, 11:36 Kerim Solak
Sayıştay Başkanlığı Denetçi Yardımcısı Adaylığı Eleme Sınavı 1. Oturumu (Kolay Mıydı, Zor Muydu?)

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından Sayıştay Başkanlığı Denetçi Yardımcısı Adaylığı Eleme Sınavı 1. Oturumu gerçekleştirildi.

Sınavda sorulan soruları adaylarla beraber tartışıyoruz. Size göre sınav kolay mıydı, zor muydu?

Sınavın ilk oturumu sabah saat 10:15'de başladı ve 90 dakika sürdü.

Sınavın gerçekleştirildiği iller ise;

Adana, Ankara, Antalya ile Bursa, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep'in yanı sıra, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Samsun ve Trabzon olarak belirtilmişti.

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

12 Ağustos 2018 tarihinde (bugün) Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından yapılan Sayıştay Başkanlığı Denetçi yardımcısı Adaylığı Eleme sınavı sonuçlarının ÖSYM takvimine göre 28

Ağustos 2018 tarihinde açıklanacağı belirtildi.

KOLAY MIYDI, ZOR MUYDU?

Sizlerde sınav hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilir ve Sayıştay Başkanlığı Denetçi Yardımcısı Adaylığı Eleme Sınavı 1. Oturumu soruları hakkında yorum yaparak sınava girmiş diğer yorum yapacak olan adaylara fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Peki sınav size göre kolay mıydı, zor muydu? En çok hangi soruda zorlandınız? Sınavda olumsuz bir durum ile karşılaştınız mı?

Kamupersoneli.net I ANKARA
 

Yorumlar (0)