Sayıştay Denetçi Yardımcısı Alım Sınavı İlk Oturumu Sona Erdi (Kolay mıydı, zor muydu?)

2016 Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavının ilk oturumu 10 Aralık 2016'da yapıldı. İlk oturum soruları kolay mıydı, zor muydu? Sayıştay yazılı sınav sorularını tartışıyoruz.

SINAVLAR 10.12.2016, 13:25 30.01.2017, 14:46
Sayıştay Denetçi Yardımcısı Alım Sınavı İlk Oturumu Sona Erdi (Kolay mıydı, zor muydu?)

Sayıştay Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere alınacak Denetçi Yardımcısı personel için yazılı sınavlar yapılmaya başladı. Denetçi Yardımcısı alımı için yapılan yazılı sınavın ilk oturumu bugün sabah 09.30'da yapıldı ve sona erdi. Sizce sorular kolay mıydı, zor muydu?

Sayıştay Başkanlığı Denetçi Yardımcısı yazılı sınav 1.oturum sorularını tartışıyoruz. Sizce sorular kolay mıydı, zor muydu? Hatalı olduğunu düşündüğünüz soru var mıydı? En çok hangi sorularda zorlandınız?

Siz de Sayıştay Başkanlığı Denetçi Yardımcısı alımı yazılı sınav 1.oturum sorularına ilişkin yorumlarınızı bizimle ve sınava giren diğer adaylarla paylaşabilirsiniz.


Sayıştay Denetçi Yardımcısı 1.oturum sınav sorularıyla ilgili yorumlarınızı haberimizin altında yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. 

Sayıştay Denetçi Yardımcısı yazılı sınav 2.oturumu 11 Aralık 2016 09.30'da yapılacak. 2.oturum sınavına girecek adaylara kamupersoneli.net olarak başarılar dileriz.

Kamu personeli alım ilanlarından, sözleşmeli personel alım ilanlarından, özel sektör personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için kamupersoneli.net'in ücretsiz mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kamupersoneli.net | ANKARA
Yorumlar (0)