TEOG 1.Dönem Matematik Sınav Soruları,Cevapları ve Yorumları

TEOG 2016/1.dönem Matematik sınavı soruları, cevapları ve yorumlarını tartışıyoruz. Matematik sınavı kolay mıydı, zor muydu?

SINAVLAR 23.11.2016, 10:47 23.11.2016, 10:50
TEOG 1.Dönem Matematik Sınav Soruları,Cevapları ve Yorumları
Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan, TEOG sınavının 2016 1.dönem 1.oturumları 23 Kasım'da başladı. Öğrenciler ilk önce Türkçe sınavına girdiler. Türkçe sınavından sonra Metamatik sınavı yapıldı. Sınavda Matematik dersinden 20 soru soruldu ve 40 dakika verildi.

Matematik sınav sorularını tartışıyoruz. Sizce Matematik soruları kolay mıydı, zor muydu? En çok hangi sorularda zorlandınız? Sorular beklediğiniz gibi miydi?

TEOG sınavına giren öğrencilerin sınav hakkındaki görüşlerini alıyoruz. Sizler de TEOG sınavı hakkındaki yorumlarınızı bizimle ve sınava giren diğer öğrencilerle paylaşabilirsiniz.

TEOG Matematik sınav sorularıyla ilgili görüşlerinizi, sayfanın altında yer alan yorumlar bölümden bizimle ve diğer öğrencilerle paylaşabilirsiniz.

TEOG 2016/1.Dönem sınavlarının ilk oturumlarının son sınavı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinden yapılacak. Sınav 11.20'de başlayacak. Öğrencilere 20 soru sorulacak ve 40 dakika sürecek. Sınava girecek öğrencilere başarılar diliyoruz...

Kamu haberlerinden, sınav haberlerinden, sınav sonuçlarından, MEB duyurularından anında haberdar olmak için kamupersoneli.net'in ücretsiz mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kamupersoneli.net|ANKARA
Yorumlar (11)
Sefa 3 yıl önce
Sorular nasıl di
Muzaffer 3 yıl önce
Matta bi soru vardı kok27 felan vardı cevabını bilen veya ne yaptınız
Oğuzhan 3 yıl önce
Beyler sulama sorusu 18 olcak eminim. Birde Türkçede unutmak la ilgili soru d birde yazım yanlışı ile ilgili soru a olacak
teogcuyuz 3 yıl önce
türkçe beirbattı matematik normal din çooooook basitt
Yigit kemal 3 yıl önce
Mattaki kok27 sorusu 3 ve 4 tu yani b sıkkı
Mehmet 3 yıl önce
Bence din cok kolaydi ama matematik berbat
Nznznx 3 yıl önce
Dinde Merve'nin ninesi vardı ya onun cevabı neydi
Sude 3 yıl önce
Matematikteki soruda kok 27 bes ve 6 arasi (5.18) 9-5,18=3 ve dort arasi bi sayı yani 3,82
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın