TYT Felsefe Sınav Soruları, Cevapları ve Yorumları! 15 Haziran 2019 ÖSYM YKS

ÖSYM tarafından YKS'nin ilk oturumu TYT düzenlendi. TYT'de adaylara Felsefe dersinden 5 soru soruldu... Sınava giren adaylar büyük heyecan yaşadılar ve sınavın sona ermesiyle beraber salonlardan çıktılar... Peki TYT Felsefe sınavı sorularında zorlandınız mı? TYT Felsefe sınavı sorularında kolay soru var mıydı? TYT Felsefe sınavında yapamadığınız sorular oldu mu? Yorum olarak fikir belirtebilirsiniz...

SINAVLAR 15.06.2019, 13:55 15.06.2019, 14:37
TYT Felsefe Sınav Soruları, Cevapları ve Yorumları! 15 Haziran 2019 ÖSYM YKS

2019 YKS'nin ilk gün oturumu olan TYT Felsefe sınavı sona erdi ve Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 15 Haziran 2019 tarihinde düzenlenen TYT'de adaylar Coğrafya soruları çözdüler.

2019 YKS TYT'de Felsefe sorusu çözen adaylar TYT Felsefe sınavının kolay mıydı, zor muydu olduğunu tartışmaya başladı... Peki 2019 TYT'de TYT Felsefe sınavı soruları kolay mıydı zor muydu?

Tüm yurt genelinde gerçekleştirilen YKS Temel Yeterlilik Testi derslerinden olan Felsefe sınavına ait sorular cevaplar ve yorumlar ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

ÖSYM tarafından 15 Haziran 2019 tarihinde Cumartesi günü düzenlenen YKS 1. oturum TYT derslerinden birisi olan ve 5 soru sorulan Felsefe bölümüne ait sorular ve cevapları ÖSYM ile eş zamanlı olarak bu başlık altında bulabilirsiniz. 

Sınavda adaylara Felsefe testinden 5 soru soruldu.Bir çok aday şimdi 2019 TYT Fizik sınavının kolay mı zor mu olduğunu tartışıyor ve bu sorunun cevabını arıyor.

YORUMLAR ALT TARAFTA YAPILMAKTADIR.SİZDE YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ

Sizlerde konu hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilir ve 2019 TYT Felsefe sınav soruları hakkında yorum yaparak diğer yorum yapacak olan sınava giren arkadaşlarınıza fikirlerinizi söyleyebilirsiniz.

Paylaşımlarınız ile diğer sınava giren arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.. Sınava giren tüm adaylara kamupersoneli.net olarak geçmiş olsun diyor ve başarılar diliyoruz.

Yorumlar (21)
Abrie 5 ay önce
Cevap sorumluluktu makalesini buldum internetten bakabilirsiniz.
123 5 ay önce
Link verebilir misin
Ben 5 ay önce
Nerde makalesi
Ldlsşsş 5 ay önce
Fayda olcaktı
samşADö 5 ay önce
sorumluluk
komutanlogar 5 ay önce
çok kolaydı bence
Ndhdjjd 5 ay önce
Cevap sorumluluktu arkadaslar
Caner 5 ay önce
Arkadaşlar felsefede descartesli sorunun cevabı neydi cümle olarak
DeaTHTimE 5 ay önce
berbattı ,
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın