YKS Adayları Dikkat ! Eğitim Bilgileri ve Diploma Notu Hakkında ÖSYM'den Duyuru Yayımlandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda YKS'ye girecek adayların eğitim bilgileri ve diploma notunun onaylanması hakkında bilgiler paylaşıldı.

YKS Adayları Dikkat ! Eğitim Bilgileri ve Diploma Notu Hakkında ÖSYM'den Duyuru Yayımlandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. 

ÖSYM'den yayımlanan duyuruda YKS'ye girecek olan adayların eğitim bilgilerinin ve diploma notunun onaylanması hakkında bilgiler paylaşıldı.

ÖSYM'DEN YAYIMLANAN DUYURU

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinden yayımlanan duyuruda "2018-YKS’ye başvuran adaylar, 2 Temmuz 2018 tarihinden itibaren ÖSYM Aday İşlemleri Sistemine (AİS) giriş yaparak MEB e-Okul sistemindeki eğitim bilgilerini ve diploma notunu görebilecekler ve bu bilgilerini, 2-9 Temmuz 2018 tarihleri arasında ÖSYM Aday İşlemleri Sisteminde (AİS) onaylayabileceklerdir.

Adayların sınav öncesi herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur." ifadelerine yer verildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE