YKS AYT Kimya Sınav Soruları Kolay Mıydı? Zor Muydu? 2018

2018 YKS'nin ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testi (AYT) derslerinden adaylar Kimya sorularını çözdüler. Kimya sınavına ait Sorular, Cevaplar ve yorumlar ile ilgili tüm detaylar haberimizde. Peki size göre 2018 YKS'nin ikinci oturumunda sorulan Kimya sınavı kolay mıydı zor muydu?

YKS AYT Kimya Sınav Soruları Kolay Mıydı? Zor Muydu? 2018

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen 2018 YKS'nin ikinci gün ikinc oturumu derslerinden olan AYT Kimya soruları adaylar tarafından çözüldü.

ÖSYM tarafından 1 Temmuz 2018 tarihinde Pazar günü düzenlenen AYT maratonu heyecanlı bekleyişin ardından sona erdi.

Söz konusu sınava katılım sağlayan adaylar sınavın sorularının ve kolay mı zor mu olduğunu tartışmaya başladılar. Peki size göre 2018 AYT Kimya sınavı kolay mıydı zor muydu?

Sınavda adaylara;

Fen Bilimleri testi kapsamında;

Kimya dersinden 13 soru soruldu.

Sınava katılım sağlayan adaylar 2018 AYT Kimya sınavının sorularının kolay mı zor mu olduğunu tartışıyor ve bu sorunun cevabını aramakta.

2018 AYT Kimya dersinde hatalı herhangi bir soru var mıydı? Sizler hangi sorularda zorlandınız? Size hangi sorular daha kolay geldi. Sınav süresi sorular sizler için yeterli oldu mu?

YORUMLAR ALT TARAFTA YAPILMAKTADIR.SİZDE YORUM YAPARAK KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ

Sizlerde konu hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşabilir ve 2018 AYT Kimya sınav soruları hakkında yorum yaparak diğer yorum yapacak olan sınava giren arkadaşlarınıza fikirlerinizi söyleyebilirsiniz...

Paylaşımlarınız ile diğer sınava giren arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz..

Sınava giren tüm adaylara kamupersoneli.net olarak geçmiş olsun diyor ve başarılar diliyoruz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 00:40
YORUM EKLE