YÖK'ten Nesnel Yapılandırılmış Klinik ve Uygulama Sınavı Duyurusu

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından yapılan Nesnel Yapılandırılmış Klinik ve Uygulama Sınavına ilişkin bir duyuru yayımladı.

YÖK'ten Nesnel Yapılandırılmış Klinik ve Uygulama Sınavı Duyurusu

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), 31 Mart 2017'de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından yapılacak Nesnel Yapılandırılmış Klinik ve Uygulama Sınavı hakkında bilgilendirme yaptı.

YÖK'ün konuya ilişkin duyurusu şöyle:

" Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından 31.03.2017 tarihinde yapılacak olan Nesnel Yapılandırılmış Klinik ve Uygulama Sınavı hakkında bilgiye //www.tip.hacettepe.edu.tr/ekler/pdf/Hacettepe2.pdf web adresinden ulaşılabilecektir.

*Kurulumuzca haklarında Tıp Doktorluğu alanında Seviye Tespit Sınavının 2. aşamasına girmesine karar verilmiş adaylar sınava girebilecektir.

*Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (2 Eylül 2016), Ankara Üniversitesi (19- 20 Kasım 2016) ve Gazi Üniversitesi (20 Ocak 2017) tarafından yapılan "Nesnel Yapılandırılmış Klinik ve Uygulama Sınavına" giren adayların söz konusu sınava başvuru yapmaması gerekmektedir."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:45
YORUM EKLE