2017 Yılında Radyoloji Teknisyeni ve Teknikeri Ataması Yapılacak Mı?

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'a bir soru önergesi verilerek 2017 yılında Radyoloji Teknisyeni ve Teknikeri atamasının yapılıp yapılmayacağı soruldu.

2017 Yılında Radyoloji Teknisyeni ve Teknikeri Ataması Yapılacak Mı?

Bağımsız Balıkesir Milletvekili İsmail Ok tarafından Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'a bir soru önergesi verildi. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'a verilen soru önergesinde 2017 yılında Radyoloji Teknisyeni ve Teknikeri atamalarının yapılıp yapılmayacağı soruldu. 

SORU ÖNERGESİNİN DETAYLARI

Bağımsız Balıkesir Milletvekili İsmail Ok tarafından Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'a verilen soru önergesinin detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Bağımsız Milletvekili İsmail Ok soru önergesinde şu ifadelere yer verdi;

"Aşağıdaki belirtilen sorularımın Sağlık Bakanı Sayın Ahmet Demircan tarafından yazılı olarak cevaplandırılmasını saygıyla arz ederim."

Bağımsız Balıkesir Milletvekili İsmail Ok'un konu ile ilgili olarak sorusu şöyle oldu;

"2017 yılında denetimlerde Radyoloji Ünitesi teknikeri ve teknisyenlerine yönelik kaç atama yapmayı düşünüyorsunuz?"

SORU ÖNERGESİNİN TAM METNİ

ANLIK OLARAK HABERDAR EDECEĞİZ

Bağımsız Balıkesir Milletvekili İsmail Ok tarafından Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'a verilen soru önergesi henüz yanıtlanmadı. Ancak soru önergesi Bakan Demircan tarafından yanıtlandığında ziyaretçilerimizi sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. 

Kamupersoneli.net / ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE