Çalışma Bakanı Müezzinoğlu İşsizlik Fonu Varlığını Açıkladı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu'na soru önergesi verilerek işsizlik sigortası fonu varlığı soruldu. Bunun üzerine Bakan Müezzinoğlu 2015 ve 2016 yıllarına ait işsizlik sigortası fon varlığını açıkladı.

Çalışma Bakanı Müezzinoğlu İşsizlik Fonu Varlığını Açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer tarafından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na işsizlik sigortası fonu'na ilişkin bir soru önergesi verildi. Verilen soru önergesinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu'na işsizlik sigortası fonu varlığı soruldu. 

Söz konusu soru önergesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu tarafından cevaplandı. Bakan Müezzinoğlu soru önergesi cevabında işsizlik sigortası fon varlığını belirtti. Bakan Müezzinoğlu tarafından açıklanan fon varlığı ayrı ayrı 2015 ve 2016 yılları için ifade edildi. 

CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer soru önergesinde "Aşağıdaki sorularımın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Mehmet Müezzinoğlu tarafından yazılı olarak yanıtlanmasını arz ederim. Saygılarımla." ifadelerine yer verdi. Soru önergesi ve cevabının detaylarını kamupersoneli.net olarak aşağıda paylaşıyoruz. 

SORU ÖNERGESİ 

SORU ÖNERGESİNİN CEVABI

KAMUPERSONELİ.NET - ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE