GTHB'nin Ne Kadar Personel Alacağına İlişkin Soru Önergesi Verildi

Cumhuriyet Halk Partisi Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın yanıtlaması için bir soru önergesi verdi. Verilen soru önergesinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının personel alım sayısı soruldu. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

GTHB'nin Ne Kadar Personel Alacağına İlişkin Soru Önergesi Verildi

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer tarafından Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın yanıtlaması için bir soru önergesi verildi. Verilen soru önergesinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının personel alım sayısı soruldu.

SORU ÖNERGESİNİN DETAYLARI

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer tarafından verilen soru önergesinin tüm detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Bu kapsamda Ömer Fethi Gürer soru önergesinde "Aşağıdaki sorularımın Anayasa'nın 98. ve TBMM İçtüzüğünün 96. ve 99. maddeleri uyarınca Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından sözlü olarak yanıtlanmasını arz ederim. Saygılarımla" ifadelerine yer verdi ve şu soruları sordu:

2018 yılında veteriner ve tarım müdürlüğünde ilgili branşlarda kaç mühendis alınacaktır? 

Maliye Bakanlığına personel alımı isteğiniz var mıdır? 

Var ise ne kadar personel için istekte bulundunuz?

HENÜZ YANTLANMADI

Söz konusu soru önergesi henüz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından yanıtlanmadı. Ancak soru önergesi yanıtlandığında adayları sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

KAMUPERSONELİ.NET ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2018, 14:39
YORUM EKLE