İletişim Fakültesi Mezunları Medya Okuryazarlığı Dersi Verebilir Mi?

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a verilen bir soru önergesinde iletişim fakültesi mezunlarının medya okuryazarlığı dersi verip veremeyeceği soruldu.

İletişim Fakültesi Mezunları Medya Okuryazarlığı Dersi Verebilir Mi?

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Haydar Akar tarafından Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a bir soru önergesi verildi. Verilen soru önergesinde Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a bir iletişim fakültesi mezunlarının medya okuryazarlığı dersi verip veremeyeceği soruldu.

SORU ÖNERGESİNİN DETAYLARI

Verilen soru önergesinde CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar "Sorularımın Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz tarafından yazılı olarak yanıtlandırılmasını arz ederim." ifadelerine yer verdi. Ayrıca soru önergesinde CHP Milletvekili Haydar Akar sorularının gerekçesini gösterdi ve Bakan Yılmaz'a şu soruyu sordu;

Medya okuryazarlığı dersinin zorunlu dersler kapsamına alınarak bu dersin İletişim Fakültesi mezunları tarafından verilmesi konusunda Bakanlığınızca bir çalışma var mıdır?

SORU ÖNERGESİNİN YANITI

Verilen soru önergesinde sorulan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar tarafından sorulan sorular Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından yanıtlandı. Soru önergesine verilen yanıtı kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz;

Kamupersoneli.net - ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
iletişimci
iletişimci - 2 yıl Önce

ama somut bir adım atılmıyor ki