KHK İle Lisansı İptal Edilen Öğretmenlerin Yeniden Çalışmalarına Ne Zaman İzin Verilecektir?

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a bir soru önergesi verildi. Cevaplanan soru önergesinde KHK ile lisansı iptal edilen öğretmenlere ne zaman çalışma izninin verileceği soruldu.

KHK İle Lisansı İptal Edilen Öğretmenlerin Yeniden Çalışmalarına Ne Zaman İzin Verilecektir?

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil tarafından Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a bir soru önergesi verildi. Verilen soru önergesinde CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a Kanun Hükmünde Kararname ile lisansı iptal edilen öğretmenler hakkında soru sordu.

SORU ÖNERGESİNİN DETAYLARI

Verilen soru önergesinde CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil "Sorularımın T. C. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz tarafından yazılı olarak yanıtlandırılmasını arz ve talep ederim." ifadelerine yer verdi. CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil soru önergesinde Bakan Yılmaz'a şu soruları sordu;

- 15 Temmuz sonrası çalışma lisansı iptal edilen öğretmen sayısı nedir? 

- Lisansı iptal edilen ve henüz göreve iadesi gerçekleşmemiş lan öğretmenlerin tekrar çalışmalarına ne zaman izin verilecektir?

SORU ÖNERGESİNİN CEVABI

CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil tarafından Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a verilen soru önergesi Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından yanıtlandı. Sorulara ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından yayımlanan verileri kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. İşte soruların cevabı;

Kamupersoneli.net - ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE