Veteriner Hekim İstihdamı Gündeme Gelecek Mi?

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer verdiği soru önergesinde veteriner hekimler hakkında önemli sorular sordu. CHP Milletvekili Gürer soru önergesinde veteriner hekim alımının yapılıp yapılmayacağını sordu. Verilen soru önergesinin tüm detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

SORU ÖNERGELERİ 05.02.2018, 12:13
Veteriner Hekim İstihdamı Gündeme Gelecek Mi?

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer tarafından Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba'nın yanıtlaması için bir soru önergesi verildi. CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer verdiği soru önergesinde veteriner hekimlerin istihdamının yapılıp yapılmayacağı ifade edildi.

SORU ÖNERGESİ

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer tarafından verilen soru önergesinin detaylarını kamupesoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Konu ile ilgili olarak Ömer Fethi Gürer soru önergesinin girişinde "Aşağıdaki sorularımın Anayasa'nın 98. ve TBMM İçtüzüğünün 96. ve 99. maddeleri uyarınca T. C.. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından sözlü olarak yanıtlanmasını arz ederim. Saygılarımla" ifadelerine yer verdi. 

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer soru önergesinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya şu soruları sordu:

1 - ) Özel ve Kamu alanlarında hayvancılıkla ilgili açılacak yeni işletmeler için veteriner hekim istihdamı gündemde midir?

2 - ) Veteriner hekim olup da mezuniyet sonrası mesleğini yapamayan - yapmayan kaç kişi var?

SORU ÖNERGESİ HENÜZ YANITLANMADI

Soru önergesi hakkında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba henüz bir açıklama yapmadı. Ancak konu ile ilgili olarak soru önergesine cevap niteliğinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından bir açıklama yapıldığında adayları sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

KAMUPERSONELİ.NET - ÖZEL HABER

Yorumlar (0)