6 Farklı Kamu Kurum ve Kuruluşuna En Az Lise Mezunu Personel Alınıyor

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlarla beraber en az lise mezunu personel alımı yapılacağı belirtildi. Yayımlanan ilanlarla alakalı olarak merak edilen başvuru şartları, başvuru yeri, başvuru tarihiyle alakalı olarak bilinmeyen detayları paylaşıyoruz...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 25.08.2018, 09:34 30.01.2019, 22:13
6 Farklı Kamu Kurum ve Kuruluşuna En Az Lise Mezunu Personel Alınıyor

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan ilanları sizlerle paylaşıyoruz.

Kamupersoneli.net olarak en az lise mezunu personel alımı yapacak kamu kurum ve kuruluşları tarafından belirtilen ilanlarla alakalı olarak tüm detaylar sitemizde.

Devlet Personel Başkanlığı tarafında yayımlanan ilanlarla beraber alım yapılacak olan kamu kurum ve kuruluşlar ise;

"Ege Üniversitesi, Yozgat Bozok Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı, Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve Dışişleri Bakanlığı" olarak açıklandı...

BAŞVURU ŞARTLARI

Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartları kadrolara göre farklılık gösteriyor.

Adayların başvuru şartları detaylarını incelemeleri gerektiği ifade edilirken kadrolara göre farklılık gösteren şartlara uyumlu olmayan adayların başvuru şartlarının geçersiz sayılacağı açıklandı.

Ayrıca başvuru tarihlerinin de ilanlara göre farklılık gösterdiği belirtilirken adayların başvuru tarihlerini detaylı incelemeleri gerektiğine yer verildi.

Detayları alt kısımda vereceğimiz bağlantı adresi ile öğrenebilirsiniz.

Yorumlar (0)