Akdeniz Üniversitesi KPSS Puanı ile En Az Lise Mezunu Personel Alıyor (Kimler Başvurabilir?)

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı ilan ile KPSS puanı ile en az lise mezunu personel alacağını duyurdu. İlana kimler başvurabilir? Haberimizde...

Akdeniz Üniversitesi KPSS Puanı ile En Az Lise Mezunu Personel Alıyor (Kimler Başvurabilir?)

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilan ile  75 (yetmişbeş) adet sözleşmeli Hemşire alınacağı duyuruldu. İlana başvurular başladı ve devam ediyor.

Akdeniz Üniversitesi personel alım ilanına başvuru şartları neler, kimler başvurabilir? İşte detaylar:

Akdeniz Üniversitesi personel alım ilanına;  Türk vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak, 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve Gece Nöbeti tutmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

Başvuruya Esas İstenilen Belgeler

* Nüfus cüzdanı fotokopisi

* 1 adet fotoğraf

* Öğrenim Belgesi

* KPSS Sonuç Belgesi

İlan detayları için TIKLAYIN.

Başvuru Süreci, Yeri ve Şekli:

İlana başvurular, 9 Ağustos 2017 tarihine kadar //personel.akdeniz.edu.tr adresinde bulunan örnek başvuru dilekçesi, İş Talep Formu ve istenilen belgeler ile birlikte Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane) Müdürlüğüne şahsen yapılacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 17:05
YORUM EKLE