Akhisar Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımında Son Günler

Akhisar Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere alınacak sözleşmeli personeller için başvuru süreci daralıyor. İşte detaylar...

Akhisar Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımında Son Günler

Akhisar Belediyesi geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla bir ilan yayımladı. İlanda, unvan ve adedi belirtilen kadroya yapılacak sözlü sınav (mülakat) sonucuna göre sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu. İlana başvurularda süreç daralıyor.

Alınacak Personel:

* Avukat (1)

* İnşaat Mühendisi (2)

Genel Şartlar:

* Akhisar Belediyesi personel alım ilanına başvuracak adayların; T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin A fıkrasında belirtilen şartları taşıyor olmak, sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak, askerliğini yapmış olmak. (Erkek adaylar için ), görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir durumu bulunmamak şartlarını taşımaları gerekiyor.

Başvuru İçin Gereken Belgeler:

* T.C.Vatandaşlık no’lu nüfus cüzdanı

Başvuru Süreci:

* Akhisar Belediyesi personel alım ilanı başvuruları 17 Şubat 2017 ile 22 Şubat 2017 tarihleri arasında İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden form alarak bizzat yapılacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:40
YORUM EKLE