Alexa

Anadolu Üniversitesi En Az Lise Mezunu Memur Personel Alımı Yapıyor

Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı ilan ile en az lise mezunu memur personel alımı yapacağını duyurdu.

Anadolu Üniversitesi En Az Lise Mezunu Memur Personel Alımı Yapıyor

Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı ilan ile en az lise mezunu memur personel alımı yapacağını duyurdu.

11 Ağustos 2017 Cuma 09:50
Anadolu Üniversitesi En Az Lise Mezunu Memur Personel Alımı Yapıyor

Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yayımlanan ilan ile KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, 18 (onsekiz) adet sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu.

Alım Yapılacak Pozisyonlar:

* Teknisyen

* Büro Personeli

* Destek Personeli

Başvuru İçin Gereken Genel Şartlar:

* Türk vatandaşı olmak

* Kamu haklarından mahrum bulunmamak

*  Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak

* Erkekler için askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilişkisi bulunmamak, Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak

* En az lise mezunu olmak

* 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak

* Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak

Devam Ediyor

Devamı

* Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak

İstenilen Belgeler:

* Başvuru formu

* Özgeçmiş

* Öğrenim belgesi veya onaylı örneği

* 2 adet fotoğraf

* 2016 yılı KPSS (B) grubu Sınav Sonuç Belgesi örneği

* Nüfus cüzdanı fotokopisi

* Erkek adaylar için askerlik durumunu gösteren belge

* Mesleki tecrübe belgesi ile birlikte Sosyal Güvenlik Kurumundan alınacak hizmet dökümü

Başvuru Yeri, Şekli ve Süreci:

* Anadolu Üniversitesi personel alım ilanına başvurular, 11 Ağustos- 25 Ağustos 2017 tarihleri arasında istenilen belgeler ile birlikte Anadolu Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – Yunusemre Kampüsü Eskişehir adresine şahsen veya son başvuru tarihinde  ulaşacak şekilde posta ile yapılacak.

Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYIN.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner462