Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Personel Alım İlanı

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Personel Alım İlanı

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Kurumun ilgili birimlerine yapılacak personel alımına ilişkin tüm detayları sizlere haberimizde aktarıyoruz. İlanda yer alan kadrolar, adaylarda aranan genel başvuru şartları ve ilana başvuru sürecine dair ayrıntılar haberimizde...

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla bir ilan yayımladı. Yayımladığı personel alım ilanına göre kurum kadrosunda eksik bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere personel istihdamı yapacak.

Personel alımına ilişkin yayımlanan personel alım ilanında açıklanan boş pozisyonlar, ilana başvuruda bulunacak adayların taşımaları gereken başvuru koşulları ve diğer ayrıntılar şu şekilde,

ANKARA DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIYOR

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında kurumun açıklanan pozisyonda bir kişi istihdam edileceği açıklandı. 

Alım yapılacak personel alım ilanında yer alan kadro detaylarında şu ifadeler kullanıldı. ''Genel Müdürlüğümüz Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 Atölye Elemanı (Makyajcı) alınacaktır.''

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla adaylara duyurulan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını taşımaları gerekiyor. 

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü personel alım ilanında yer alan başvuru koşulları,

Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır. İlkokul veya İlköğretim mezunu olmak. İlgili meslek örgütlerinden alınmış en az üç yıl deneyim sahibi olduğuna dair belge veya eğitim veya meslek kursları gibi yerlerden alınmış belge veya iş tecrübesini gösteren önceki işyerinden alınmış deneyim belgesi olması şartları aranır. Ancak, orkestra düzenleyicisi, sahne makinisti gibi ibrazı mümkün olmayan alanlarda ise komisyonun belirleyeceği kriterlere göre değerlendirme de yapılabilir.

BAŞVURU SÜRECİ

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların başvurularını en geç 9 Mart tarihine kadar yapmaları gerekiyor. İlana başvurular istenilen evraklar ile birlikte (Özgeçmiş (CV), Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Diploma Aslı ve Fotokopisi, 2 adet Fotoğraf, Adli Sicil Kaydı) Sanat Teknik Müdürlüğüne şahsen yapılacak. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.