banner731

Ankara Üniversitesi 204 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı (KPSS'ye Girmiş Olmak Şartıyla)

Ankara Üniversitesi yayımladığı bir ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Hangi kadrolarda alım yapılacak? Söz konusu personel alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Adaylar başvurularını ne zamana kadar yapabilecekler? Tüm soruların cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 24.04.2018, 00:00 12.02.2019, 16:12
Ankara Üniversitesi 204 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı (KPSS'ye Girmiş Olmak Şartıyla)

Ankara Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı'nın internet sayfası üzerinden yayımladığı bir ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Üniversite tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sıralamasına göre yapılacağı açıklandı. 

Ankara Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana dair detaylar şöyle,

ALIM YAPILACAĞI AÇIKLANAN KADROLAR

Ankara Üniversitesi yayımladığı sözleşmeli personel alım ilanında 14 farklı pozisyondan toplam 204 personel alımı yapacağını duyurdu. 

Yayımlanan ilana göre alım yapılacağı açıklanan pozisyonlar ve bu pozisyonlara yapılacak personel alımları şu şekilde, Lisans Hemşire pozisyonu için 164, Tıbbi Görüntüleme Teknikeri pozisyonu için 3, Tıbbi laboratuvar ve Patoloji Teknikeri pozisyonu için 3, Eczacı pozisyonu için 3, Fizyoterapist pozisyonu için 4, Psikolog pozisyonu için 4, Sosyal Çalışmacı pozisyonu için 3, Çocuk Gelişimcisi pozisyonu için 2, Biyolog pozisyonu için 3, Diyetisyen pozisyonu için 3, Röntgen Teknisyeni için 5, Perfüzyonist pozisyonu için 2, Anestezi Teknikeri için 3, Laborant pozisyonu için 2 ve Dil ve Konuşma Terapisti  için 1 personel alımı yapılacak. 

İLANA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Ankara Üniversitesi tarafından yayımlanan ilan metnine göre adaylardan talep edilen başvuru koşulları şu şekilde,

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, 2016 KPSS (B) gurubu sınavına girmiş olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, )Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

BAŞVURU SÜRECİNE DAİR DETAYLAR

Devlet Personel Başkanlığı'nın internet sitesi üzerinden yayımlanan ilan ile adaylara duyurulan personel alım ilanına başvurular, ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yapılması gerekiyor. 

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını, Başvuru Formu, Fotoğraf, Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, KPSS (B) grubu sonuç belgesi (internet çıktısı) ve Deneyim, Hizmet belgesi ile birlikte Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı, Sözleşmeli Personel Şubesi Beşevler / ANKARA adresine şahsen yapacaklardır. Ankara Üniversitesi yayımladığı ilanında posta yoluyla yapılacak başvuruların kabul edilmeyeceğini duyurdu. 

Yorumlar (0)