Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Sözleşmeli Sanatçı Alıyor

Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü personel ihtiyacını karşılamak için sözleşmeli sanatçı alımı yapacağını duyurdu. Adaylarda aranan genel şartlar ve diğer detaylar haberimizde...

Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Sözleşmeli Sanatçı Alıyor

Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi internet sitesinde yayımlanan ilan ile 1 sözleşmeli sanatçı alımı yapacağını duyurdu. İşte ilan detayları:

Alım Yapılacak Kadro

* Bale Sanatçısı (1 Kişi)

Adaylarda Aranan Şartlar

* Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

* Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuarların bale bölümünden en az lise düzeyinde mezun olmaları ya da lisans düzeyinde öğrenimlerine devam ediyor olmaları şartı aranır.

Adaylardan İstenilen Belgeler

* Özgeçmiş

* Fotoğraf (2 Adet)

* Nüfus Cüzdan Fotokopisi

* Diploma Aslı/Noter Tasdikli Örneği

* Adli Sicil Raporu

Başvuru Şekli, Yeri, Tarihi ve Saati

* Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü sözleşmeli bale sanatçısı alımı başvuruları en geç 21 Eylül 2017 Perşembe günü saat 17:00'a kadar yapılacaktır.

^^^ Sınav 25 Eylül 2017 Pazartesi günü saat 10:00'da Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Haşim İşcan Kültür Merkezi Muratpaşa/ANTALYA'da yapılacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:32
YORUM EKLE