Artvin İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Artvin İl Özel İdaresi yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu personel alım ilanına ilişkin genel şartları ve başvuruların nasıl yapılacağını haberimizde ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Artvin İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Artvin İl Özel İdaresi Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda Artvin İl Özel İdaresi kendi bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 

Artvin İl Özel İdaresi Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda Artvin İl Özel İdaresi yayımladığı ilanında tam zamanlığı Elektrik Elektronik Mühendisi alımı yapacağını ifade etti. Ayrıca söz konusu personel alımında bir kişinin alınacağı da belirtildi.

GENEL ŞARTLAR

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak olan adayların bazı şartları karşılamaları gerekmektedir. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Bu kapsamda sözleşmeli personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylarda Artvin İl Özel İdaresi tarafından "657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesindeki şartları taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için Askerliğini yapmış olmak, Başka kurumlara karşı mecburi hizmeti bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kuruluşundan emekli olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı engeli bulunmamak, Atanacağı pozisyon için tabloda belirtilen öğrenim şartlarına sahip olmak, İlimiz merkez ve ilçe Özel İdare ve Şantiyelerinde her türlü arazi şartlarında İl Özel İdaresi görev alanı kapsamında ilimize bağlı merkez ve 7 ilçesinin herhangi birinde gerekli görülmesi halinde çalışabilecek durumda olmak" şartları aranmaktadır.

BAŞVURU DETAYLARI

Artvin İl Özel İdaresi sözleşmeli personel alım ilanına başvurular 5 Şubat 2018 tarihinde başladı ve 9 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir. Söz konusu ilana Artvin İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden alınacak matbu dilekçe ile şahsen özgeçmiş diploma fotokopisi ve Özel Şartlarda belirtilen belgeler ile başvuru yapılacaktır. Posta veya e-mail ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Ayrıca başvurular 12 Şubat 2018 ile 16 Şubat 2018 tarihleri arasında değerlendirilecek ve ön değerlendirme neticesinde sözlü sınava çağrılarak adaylar tespit edilecektir. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 05:24
YORUM EKLE