Atatürk Üniversitesi KPSS'ye Girmiş Olmak Şartıyla 55 Personel Alımı Yapacağını İlan Etti

Atatürk Üniversitesi yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Üniversite tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar yer alıyor.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 14.11.2018, 00:43 17.01.2019, 22:01
Atatürk Üniversitesi KPSS'ye Girmiş Olmak Şartıyla 55 Personel Alımı Yapacağını İlan Etti

Atatürk Üniversitesi Resmi Gazete'den yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. 

KPSS'ye girmiş adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanında alımlara lise ve lisans mezunu adayların başvuruda bulunabilecekleri ilan edildi. 

Bu şartlar altında yayımlanan ilana ilişkin diğer detaylar ise şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Atatürk Üniversitesi yayımladığı sözleşmeli personel alım ilanında tek bir kadrodan personel alımı yapacağını ilan etti. Buna göre kurum sözleşmeli sağlık personeli pozisyonunda alım yapacak ve alımlar Hemşire kadrosundan olacak. 

İlana göre Hemşire kadrolarına hem lise, hemde lisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. Atatürk Üniversitesi yayımladığı ilanında Lisans mezunu adaylardan 20 Hemşire alımı yapılacağını duyururken lise mezunu 35 hemşire istihdamının olacağını açıkladı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Atatürk Üniversitesi Hemşire alım ilanına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları isteniyor. 

657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Nöbet usulü çalışmaya engel hali bulunmamak, Başvuru yapılacak unvan için “Aranılan Nitelikler” bölümündeki şartları taşıyor olmak, Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde (belirlenen istisnalar hariç) sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

İLANA BAŞVURULAR

Söz konusu alım ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını 29 Kasım tarihine yapacaklar. İlana başvurular ise ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile birlikte Atatürk Üniversitesi Rektörlüğüne şahsen yapılacak. 

Yorumlar (0)