Başbakanlık, Orman Genel Müdürlüğü ve EGM Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyorlar

Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları ilanlar ile kadrolarında personel açığı bulunan birimlere personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza 3 farklı kamu kurumu tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanlarına ilişkin detayları aktarıyoruz.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 23.04.2018, 21:16 12.02.2019, 16:12
Başbakanlık, Orman Genel Müdürlüğü ve EGM Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyorlar

Devlete bağlı kurumlar kendilerine ait internet siteleri veya Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapıyorlar. 

Kamu kurumları tarafından yayımlanan bu alım ilanlarını siz okuyucularımıza mobil uygulamamız ve sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla anlık olarak duyuruyoruz. 

Kamupersoneli.net olarak yapmış olduğumuz bu haberimizde siz okuyucularımıza 3 farklı kamu kurumu tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanlarını derledik. İşte detaylar,

ALIM YAPACAĞINI AÇIKLAYAN KURUMLAR

Devlet Personel Başkanlığı'nın internet sitesi üzerinden yayımladıkları ilanlar ile sözleşmeli personel alımı yapacağını kurumlar arasında, Orman Genel Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Başbakanlık, Hazine Müsteşarlığına bağlı Merkezi Finans ve İhale Birimi.

YAYIMLANAN İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Orman Genel Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Başbakanlık, Hazine Müsteşarlığına bağlı Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların bazı koşullara haiz olmaları gerekiyor. 

Bu koşullar devlet memurları kanununda yer alan genel başvuru koşulları ile ilan yayımlayan kurum tarafından alım yapılacağı ilan edilen pozisyona göre belirlenen özel koşullardan meydana geliyor. Bizler siz okuyucularımıza genel başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz, ilanlarda yer alan özel başvuru koşullarına haberimizin altında yer alan bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak, Kamu haklarında mahrum olmamak, Görevini düzenli ve sürekli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, Alım yapılacak pozisyona göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak. 

BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR

Orman Genel Müdürlüğü yayımladığı personel alım ilanında, ilana son başvuru tarihini 2 Mayıs olarak açıkladı. EGM sözleşmeli personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını en geç 4 Mayıs tarihine kadar yapabilecekler. Başbakanlık tarafından yayımlanan personel alım ilanına son başvuru tarihi ise 27 Nisan olarak açıklandı. 

Yorumlar (0)