20 Mart 2017 Pazartesi 00:04
Beydağ Belediyesi Sözleşmeli Ekonomist Alım İlanı
banner724

Beydağ Belediyesi, Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile vermiş olduğu ilana göre, boşta bulunan 1 (bir) adat Ekonomist kadrosuna 4 Yıllık Fakülte Mezunu (Ekonomi ve İktisat Bölümü) sözleşmeli personel alımı yapacaktır.

Beydağ Belediyesi personel alımına başvuracaklar için Sözlü mülakat Sınav Tarihi , 31.03.2017 Saat 10:30'dur.

SÖZLÜ SINAV KONULARI

Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulamak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacaktır.

SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.
2- Üniversitenin “Unvan ile ilgili” bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.
3- Görevlerini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
4- Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü Bulunmamak.
5- İlan tarihinden önce İzmir İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
6- Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları.

BAŞVURU ŞEKLİ

Adayların 30.03.2017 tarihi saat 17:00’ ye kadar Beydağ Belediye Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.(posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

BAŞVURU SIRASINDA İSTENİLEN BELGELER

1- Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.
2- Nüfus cüzdan fotokopisi.
3- Yerleşim yeri belgesi.
4- Özgeçmişi anlatan CV.
5- Sağlık raporu.
6- 2 Adet vesikalık fotoğraf.

Son Güncelleme: 05.02.2019 16:04
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.