Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yayımladığı ilanı ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana başvurular başladı.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 14.09.2017, 14:53 08.02.2019, 16:35
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı

Bilim Sanayi ve teknoloji Bakanlığı geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilanını yayımlamıştı. 

Yayımlanan ilanda Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı kendi bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti. 

Söz konusu personel alım ilanına başvurular bugün başladı. İlan hakkında detayları, genel şartları ve başvuruların nasıl yapılacağını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

ALINACAK PERSONEL

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sözleşmeli personel alım ilanında Sistem Uzmanı (1 Kişi) kadrosuna personel alımı yapılacağı ifade edildi.

GENEL ŞARTLAR

Söz konusu sözleşmeli personel alım ilanına Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel şartları haiz olan, Fakültelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olan ve Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayanlar başvuru yapabileceklerdir. 

Ayrıca Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sözleşmeli personel alım ilanında adaylardan "Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak ve Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine ve temsil kabiliyetine sahip, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve takım çalışmasına yatkın olmak" şartlarına haiz olunması beklenmektedir. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sistem uzmanı alım ilanına başvurular 14 Eylül 2017 tarihinde başladı ve 28 Eylül 2017 mesai bitimine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını "www.sanayi.gov.tr" web adresi üzerinden başvuru formunu eksiksiz doldurarak yapacaklardır.

Yorumlar (0)