Bolu İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alıyor

Bolu İl Özel İdaresi, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yayımladığı ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. İlanın detayları haberimizde...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 17.02.2017, 08:45 04.02.2019, 14:22
Bolu İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alıyor

Bolu İl Özel İdaresi, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda; teknik hizmetler sınıfında 18 sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu. İlana göre;

Alınacak Personel:

* Mühendis

* Tekniker

* Bilgisayar Programcısı

Genel Şartlar:

* Bolu İl Özel İdaresi sözleşmeli personel alım ilanına başvuracak adaylardan; 657 sayılı DMK'nın 48.maddesinde yer alan şartları taşımak, üniversitelerin unvanıyla ilgili bölümünden mezun olmak, KPSSP-3 ve KPSSP-93 puan türlerinden en az 50 almış olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, 35 yaşını doldurmamış olmak, görevini devamlı yapmasına engel sağlık durumu olmamak, son 3 aydır Bolu'da ikamet ediyor olmak genel şartlarını ve diğer özel şartları taşımaları isteniyor.

Başvuru Süreci:

* Bolu İl Özel İdaresi sözleşmeli personel alım ilanı başvuruları 1 Mart- 10 Mart 2017 tarihleri arasında www.boluozelidaresi.gov.tr internet adresinden ya da Bolu İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden temin edilecek iş talep formu ve istenilen belgelerle şahsen yapılacak.

Başarılı Olan Adaylardan İstenen Belgeler:

* Adli sicil kaydı

* Sağlık raporu

* Diploma

* Erkek adaylar için askerlik durum belgesi

* Nüfus kayıt örneği

* 2 adet vesikalık

* Yerleşim yeri belgesi

Sözleşmeli personel alımlarından, memur alımlarından ilk siz haberdar olmak istiyorsanız kamupersoneli.net'in ücretsiz mobil uygulamasını indirebilir, facebook gruplarımıza katılabilirsiniz:

Yorumlar (0)