Bozok Üniversitesi 93 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

Yozgat Bozok Üniversitesi tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda 93 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Konu hakkında tüm detaylar haberimizde...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 07.09.2018, 00:15 30.01.2019, 20:45
Bozok Üniversitesi 93 Sözleşmeli  Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

Bozok Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda 93 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağı ifade edildi.

Bozok Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanın detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

Bozok Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda hemşire, sağlık teknikeri ve diğer sağlık personeli alımı yapılacağı ifade edildi.

BAŞVURU DETAYLARI

Bozok Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana başvurular 7 Eylül 2018 tarihi itibari ile başladı. Ayrıca adaylar ilana başvurularını 21 Eylül 2018 tarihine kadar yapacaklardır. Adaylar başvurularını Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı'ndan ya da www.bozok.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu eksiksiz doldurularak istenilen belgeler ile birlikte Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapacaklardır. Başvuru evrakları kılavuzda belirtilmiştir.

GENEL ŞARTLAR

Yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlar ise şöyle belirtildi:

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

2- 2016 yılı ve 2018 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. (Önlisans mezunları için 2016 yılı KPSSP93, Lisans mezunları için 2018 KPSSP3 puanı esas alınacaktır.)

3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

4- Başvurulacak unvanın aranılan niteliklerini sağlamak,

5- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi gereğince “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

Yorumlar (2)
Cemal 1 yıl önce
biyomedikal teknikeri olarak kpss 88 puanla bozok üniversitesine başvuru yaptım.hayırlısı olsun
Zekeriya 1 yıl önce
bozok üniversitesi biyomedikal teknikerliğine kpss 89 puanımla başvurdum.hayırlısı olsun.