banner731

CTE Lise Mezunu İnfaz Koruma Memuru Alımı için Başvurular Başladı

Adalet Bakanlığı'nın en az lise ve dengi okullardan mezun adayların başvurabildiği infaz ve koruma memuru alımları için başvuru süreci başladı.

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 19.09.2016, 13:42 31.01.2019, 18:37
CTE Lise Mezunu İnfaz Koruma Memuru Alımı için Başvurular Başladı

Adalet Bakanlığı'na bağlı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) 3 bin 721 sözleşmeli personel istihdam edecek. bu alımların 3.258 infaz ve koruma memuru pozisyonu için yapılacak.

Sabah saatlerinde Adalet Bakanlığı'na bağlı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nün (CTE) sözleşmeli personel alım ilanına dair başvuruların başladığını duyurmuştuk. Başvurular 27 Eylül 2016 mesai bitimine kadar devam edecek. İlgili alım için Kamupersoneli.net'e gelen yorumların büyük bir çoğunluğu kimlerin infaz ve koruma memuru olabileceği ? yönündeydi.

KİMLER İNFAZ VE KORUMA MEMURU OLABİLİR?

4 Ağustos 2016 tarihinde CTE tarafından sözleşmeli personel alım ilanına dair detayların duyurulması ile birlikte adaylar infaz ve koruma memuru alımları ile ilgili süreci yakından takip ediyor, an itibariyle başvurular başlamış bulunuyor.  İnfaz ve Koruma Memuru olabilmek isteyen adayların öncelikle Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü resmi internet sayfasından da yayımlanan ilanda belirtilen genel şartları ve özel şartları yerine getirmeleri gerekiyor. Bu şartlar arasında KPSS şartı da , boy ve kilo şartı, yaş şartı gibi şartlar bulunuyor. Konu ile ilgili tüm detaylara göz atmak için aşağıdaki linke tıklayarak ilan dosyasına göz atabilirsiniz.
 

Yorumlar (23)
Emre bayrak 3 yıl önce
Öncelikle herkese mrb . infaz koruma memur alımları başlamış fakat asker olduğum için başvuru yapamiyormuşum ee o zaman bn boşuna üniversite okudum veya askerlik süresince ben hiç bişeyim neden askerlik benim bundan sonraki yaşamımi etkilesin ki nedir yani bu biri bna aciklasin.
Emre ALBAYRAK 3 yıl önce
bende emre arkadasima katiliyorum bende askerdeyim ben neden basvuramiyorum boyle bisj olamaz yetkilerin bu konu hakkinda bi islem yapmalarini talep ediyorum.
ÖZGÜR ÖZSAKCİ 3 yıl önce
Kadrolu olabilmek için ne yapılmalıdır
Nagihan öz 3 yıl önce
Başvurular nereden yapılıyor lütfen biri bişey söylesin
saliha 3 yıl önce
Başvuru formunu nerde bulabiliriz
Zem 3 yıl önce
Herhangi bir adliyeye gidip cumhuriyetbassavciligindan yapacaksin basvuruyu.baska ildeysen aps ile yolluyorlar zaten.
eren avcı 3 yıl önce
gerekli evraklar nedir
Ismail 3 yıl önce
64 puan almışım olmazmi
Baykan 3 yıl önce
67 puan olmaz mı
ali 3 yıl önce
olur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın