Dicle Üniversitesi KPSS'siz Sağlık Personeli Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yeni bir ilan yayımlandı ve Dicle Üniversitesi bünyesine Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı gerekmeksizin sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Dicle Üniversitesi KPSS'siz Sağlık Personeli Alım İlanı Yayımladı!

Üniversitemiz Hastanelerinde istihdam edilmek ve giderleri Özel Bütçeden karşılanmak suretiyle, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) maddesine göre Tam Zamanlı olarak çalıştırmak üzere, 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına dair Esaslarda yer alan Ek 2. Maddesinin (b) fıkrasına göre KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen unvan ve nitelikle sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

İlan ile ilgili tüm bilgiler htp://www.dicle.edu.tr.adresinde yer almaktadır.
ADRES: Dicle Üniversitesi Rektörlüğü/Personel Daire Başkanlığı
Üniversite Kampüsü/DİYARBAKIR

İrtibat Tlf: 0 412 241 10 50-2320-5182-5136
İlan Başvuru Tarihi: 29.11.2018
Son Başvuru Tarihi: 13.12.2018

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE