DSİ En Az Lise Mezunu 74 Büro Personeli Alım İlanına Kimler Başvurabilir?

Devlet Su İşleri (DSİ), en az lise mezunu 74 büro personeli alım ilanına kimler başvurabilir, başvuru şartları neler? Tüm detaylar haberimizde...

Sözleşmeli Personel Alım İlanları 16.09.2017, 14:22 08.02.2019, 16:43
DSİ En Az Lise Mezunu 74 Büro Personeli Alım İlanına Kimler Başvurabilir?

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilan farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere 518 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Devlet Su İşleri personel alımları hangi pozisyonlarda yapılacak, başvuracak adaylarda aranan şartlar neler, kimler başvurabilir? İşte detaylar:

DSİ personel alımları; Mühendis (435), Biyolog (6), Tekniker (3), Büro Personeli (74) pozisyonlarında yapılacak.

DSİ Büro Personeli Alım İlanına Kimler Başvuru Yapabilir?

Büro personeli alım ilanına; T.C. vatandaşı olan, en az lise mezunu olan, kamu haklarından mahrum olmayan, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, lise, ön lisans ve lisans mezunları için ilgili KPSS puan türünden en az 70 almış olan, yurdun her yerinde görev yapmasına engel sağlık durumu olmayan, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olan adayların başvuruları kabul edilecek.

Başvurular Nereden ve Nasıl Yapılacak?

DSİ büro personeli alım ilanına başvurular, 29 Eylül- 8 Ekim 2017 tarihleri arasında, http://personelalimi.dsi.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacak. 

Yorumlar (1)
Kadriye 2 yıl önce
Büro personeli alimi yapiliyor buro yonetimi mezunu basvuramiyor şaka gibi biz boşuna okumusuz